KAMERA G-EYE 900 (2017)

REF: 8390837

KAMERA SPORTOWA G-EYE 900 4K FULL HD Z EKRANEM DOTYKOWYM ROCKRIDER

2017

Nasz zespół stworzył tę szczelną, sportową kamerę 4K i Full HD do filmowania różnych sportów, w tym MTB.Kamera sportowa 4K i FULL HD ze stabilizatorem obrazu, umożliwiająca filmowanie bez późniejszego montażu (funkcja PAUSE), funkcja slowmotion, szczelna do 40 m z obudową, sprzedawana z uchwytami.

Pierwsze użycie

Jak zapobiegać zaparowaniu wewnątrz obudowy szczelnej?

Zaparowanie jest spowodowane różnicą temperatur pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem: jest to normalne zjawisko.Dlatego zalecamy stosowanie 3 wkładek przeciwmgielnych, które należy umieścić wewnątrz pudełka.Akcesoria te są dostępne w linku poniżej

Jak działa tryb time lapse?

TIME LAPSE to technika, która polega na stworzeniu filmu wideo z dużej liczby zdjęć wykonanych w tym samym miejscu i z dokładnym odstępem czasu od kilku sekund do minut.Na przykład, jeśli pomiędzy każdym zdjęciem zostanie ustawiony odstęp czasu 10 sekund, a żywotność baterii będzie wynosić trzy godziny. Możesz zrobić 36-sekundowy film z 30 obrazami na sekundę.

Do czego służy tryb pętla wideo?

Funkcja VIDEO LOOP kamery G-EYE 900 umożliwia nagrywanie obrazu w trybie ciągłym i zapisywanie tylko ostatnich 10 minut.Końcowy film jest następnie dzielony na 5 plików po 2 minuty: tylko 5 ostatnich plików jest nagrywanych, pozostałe są usuwane automatycznie: praktyczne w celu optymalizacji pojemności nagrywania na karcie microSD.

Oprogramowanie i aplikacje

Jakiego oprogramowania do montażu mogę używać?

Aplikacja G-EYE Connect udostępnia mały, podstawowy program do edycji. Uruchom aplikację i kliknij na nią:-Start-Album z kamerą-Pobierz plik wideoSkompresowany format jest idealny do przeglądania filmów w telefonie i optymalizacji przestrzeni dyskowej telefonu.Oryginalny format do oglądania filmu na komputerze lub dużym ekranie.-Wróć na górę-Otwórz tryb galerii

Wybierz plik i Prześlij nad logo Share. Możesz teraz wyciąć film i dodać utwór z telefonu. Należy pamiętać, że dodanie utworu spowoduje usunięcie oryginalnego dźwięku z filmu.Następnie możesz udostępnić film na swoim ulubionym portalu społecznościowym.

Jeśli chcesz użyć aplikacji do edycji na swoim komputerze. Pliki te są kompatybilne z wszystkimi rodzajami aplikacji do edycji wideo. Wśród darmowych aplikacji, z których możesz skorzystać:

- iMovie dla MAC- Windows Movie Maker dla PC.

W jaki sposób mogę udostępniać zdjęcia i filmy z mojego telefonu?

Filmy wykonane za pomocą kamery można udostępniać z aplikacji GEYE Connect, ale przed ich udostępnieniem należy je najpierw pobrać. Film jest automatycznie pobierany na Youtube przed udostępnieniem go na portalach społecznościowych.

Za pomocą aplikacji GEYE Connect możesz udostępniać swoje zdjęcia. Możesz jednak załadować zdjęcie do telefonu i udostępnić je z galerii (zdjęcia zrobione z telefonu).

Jak sparować pilota z kamerą?

Aby sparować pilota z kamerą:- Włączyć kamerę- Menu: ustawienia ogólne- Pilot zdalnego sterowania: ON

Na pilocie zdalnego sterowania:- Naciśnij krótko dwa czerwony i szary przyciski jednocześnie. Twój pilot jest sparowany.

Aby użyć pilota zdalnego sterowania, należy wyjść z trybu parowania, naciskając dowolny przycisk na pilocie.Aby używać trybu pauzy z pilota, należy go włączyć w aparacie.Do zdalnego sterowania kamerą można używać zarówno pilota zdalnego sterowania, jak i aplikacji G-EYE Connect.

Jakiego hasła wifi należy użyć do połączenia z kamerą?

Hasło do Wifi do aparatu to: 1234567890 i nie może być zmieniony.

Na jaki telefon mogę pobrać aplikację geye connect?

Aplikacja jest dostępna dla systemu Android i iOS dla wszystkich najnowszych smartfonów.GEYE CONNECT nie jest dostępny dla Apple Watch i tabletów.

Dokładność

Dlaczego moje filmy są podzielone na kilka plików?

W celu ułatwienia przetwarzania i przesyłania plików wideo, pliki nie mogą przekraczać 4GB. Od tego momentu nagrywanie jest kontynuowane i automatycznie tworzony jest nowy plik.Wartość ta odpowiada maksymalnej wielkości transferu na napędach w formacie FAT32.

Jakiego trybu należy używać do nagrywania tego co robię?

W kamerze GEYE 900 dostępne są dwa zaprogramowane tryby wideo, których nie można modyfikować. Ustawienia te są dostosowane do dwóch rodzajów sportów:

SLOW SPORTS: ten tryb pozwala na filmowanie wszystkich wolnych aktywności, takich jak wędrówki. Wideo jest ustawione na nagrywanie 30 obrazów na sekundę pod szerokim kątem i bez stabilizacji obrazu, aby zoptymalizować baterię.FAST SPORTS: tryb ten pozwala na filmowanie wszystkich szybkich aktywności, takich jak jazda na rowerze, sporty wodne, spacery. Wideo jest ustawione na nagrywanie 60 obrazów na sekundę pod szerokim kątem i z użyciem stabilizatora obrazu.Można również dostosować kamerę do własnych upodobań w trybie CUSTOM i ustawić jakość obrazu, liczbę obrazów na sekundę, kąt widzenia i stabilizację obrazu zgodnie z ustawieniami kamery.

Jak działa tryb slow motion?

SLOW MOTION to tryb przechwytywania, który pozwala na 4-krotnie wolniejsze nagrywanie wideo w rozdzielczości 720p.

Akumulator

Wydaje mi się, że bateria nagrzewa się w trakcie używania kamery. czy takie zjawisko jest normalne?

Podczas użytkowania bateria nagrzewa się naturalnie. Efekt ten jest podkreślony podczas używania kamery z wodoodporną obudową.W przypadku używania aparatu z wodoodporną obudową, ogrzewanie może podkreślić efekt zamglenia. Zalecamy również użycie 3 wkładek przeciwmgielnych, które należy umieścić wewnątrz obudowy.Akcesoria te są dostępne w linku poniżej

Jak naładować kamerę?

Do ładowania kamery lub do przesyłania danych do komputera zalecamy użycie dostarczonego kabla USB.

Inne pytania?

Nie mogę włączyć stabilizacji obrazu: dlaczego?

Tryb stabilizacji obrazu jest dostępny tylko dla rozdzielczości mniejszych lub równych 1080p oraz dla prędkości 30 lub 60 obrazów na sekundę. Wymagany jest szeroki kąt.

Jeśli nie dokonasz niezbędnych ustawień, tryb stabilizatora nie pojawi się i zostanie wyłączony.

Ten tryb jest automatycznie aktywny na GEYE 900 w konfiguracji FAST SPORTS.

Dlaczego nie mogę znaleźć trybu photo podczas nagrywania filmu?

Tryb zdjęć wideo jest dostępny tylko dla rozdzielczości:- 1080p lub mniej- dla rekordów 30 obrazów na sekundę lub mniej.Wymagany jest szeroki kąt uchwycenia i można włączyć tryb stabilizatora.

Dlaczego ekran dotykowy nie reaguje lub nie działa prawidłowo?

Aby uzyskać jak najlepszy efekt na ekranie, zalecamy używanie kciuka zamiast palca wskazującego.Parametry G-EYE 900 mogą być modyfikowane tylko na ekranie dotykowym. Nie można ich zmienić, jeśli używa się kamery z wodoodporną obudową.

Moje filmy nie odtwarzają się płynnie, co mogę z tym zrobić?

Jeśli podczas oglądania filmów na komputerze zostaną one zatrzymane, spróbuj zmienić aplikację do odtwarzania (na przykład Windows Media Player, VLC lub Quicktime).Jeśli filmy zawsze się zatrzymują:- można zmieniać parametry programu- wypróbuj lepszy komputer (niektóre karty graficzne nie mogą odtwarzać 60 obrazów na sekundę)

Efekt ten znika po podłączeniu aparatu do telewizora przez port mini HDMI.

Co zrobić, jeżeli kamera zawiesiła się?

Aby zresetować kamerę (RESET)Przytrzymać jednocześnie przyciski WIFI i ON/OFF, aż do ponownego uruchomienia kamery.

KAMERA G-EYE 900 (2017)

Chcesz skontaktować się z nami? skorzystaj z formularza kontaktowego

logo-android
logo-ios
  • notice-pictogramme

    Zapoznaj się z instrukcja obsługi swojego produktu

  • notice-pictogramme

    Zapoznaj się z deklaracja zgodności swojego produktu