KAMERA G-EYE 500 (2017)

REF: 8387341

KAMERA SPORTOWA G-EYE 500 FULL HD WIFI ROCKRIDER

2017

Przeznaczenie: dla sportowców poszukujących kamery sportowej FULL HD łatwej w użyciu, kompaktowej, lekkiej i szczelnej z obudową.Sportowa kamera full HD (1080P / 30 klatek na sekundę) umożliwia nagrywanie filmów bez montażu (funkcja PAUZA). Sprzedawana z akcesoriami do mocowania i szczelną obudową.

Oprogramowanie i aplikacje

Jakiego oprogramowania do montażu mogę używać?

Aplikacja G-EYE Connect udostępnia mały, podstawowy program do edycji. Uruchom aplikację i kliknij na nią:-Start-Album z kamerą-Pobierz plik wideoSkompresowany format jest idealny do przeglądania filmów w telefonie i optymalizacji przestrzeni dyskowej telefonu.Oryginalny format do oglądania filmu na komputerze lub dużym ekranie.-Wróć na górę-Otwórz tryb galerii

Wybierz plik i Prześlij nad logo Share. Możesz teraz wyciąć film i dodać utwór z telefonu. Należy pamiętać, że dodanie utworu spowoduje usunięcie oryginalnego dźwięku z filmu.Następnie możesz udostępnić film na swoim ulubionym portalu społecznościowym.

Jeśli chcesz użyć aplikacji do edycji na swoim komputerze. Pliki te są kompatybilne z wszystkimi rodzajami aplikacji do edycji wideo. Wśród darmowych aplikacji, z których możesz skorzystać:

- iMovie dla MAC- Windows Movie Maker dla PC.

W jaki sposób mogę udostępniać zdjęcia i filmy z mojego telefonu?

Filmy wykonane za pomocą kamery można udostępniać z aplikacji GEYE Connect, ale przed ich udostępnieniem należy je najpierw pobrać. Film jest automatycznie pobierany na Youtube przed udostępnieniem go na portalach społecznościowych.

Za pomocą aplikacji GEYE Connect możesz udostępniać swoje zdjęcia. Możesz jednak załadować zdjęcie do telefonu i udostępnić je z galerii (zdjęcia zrobione z telefonu).

Jak sparować pilota z kamerą?

Aby sparować pilota z kamerą:- Włączyć kamerę- Menu: ustawienia ogólne- Pilot zdalnego sterowania: ON

Na pilocie zdalnego sterowania:- Naciśnij krótko dwa czerwony i szary przyciski jednocześnie. Twój pilot jest sparowany.

Aby użyć pilota zdalnego sterowania, należy wyjść z trybu parowania, naciskając dowolny przycisk na pilocie.Aby używać trybu pauzy z pilota, należy go włączyć w aparacie.Do zdalnego sterowania kamerą można używać zarówno pilota zdalnego sterowania, jak i aplikacji G-EYE Connect.

Jakiego hasła wifi należy użyć do połączenia z kamerą?

Hasło do Wifi do aparatu to: 1234567890 i nie może być zmienione.

Na jaki telefon mogę pobrać aplikację geye connect?

Aplikacja jest dostępna dla systemu Android i iOS dla wszystkich najnowszych smartfonów.GEYE CONNECT nie jest dostępny dla Apple Watch i tabletów.

Dokładność

Dlaczego moje filmy są podzielone na kilka plików?

W celu ułatwienia przetwarzania i przesyłania plików wideo, pliki nie mogą przekraczać 4GB. Od tego momentu nagrywanie jest kontynuowane i automatycznie tworzony jest nowy plik.Wartość ta odpowiada maksymalnej wielkości transferu na napędach w formacie FAT32.

Moje filmy nie odtwarzają się płynnie, co mogę z tym zrobić?

Jeśli podczas oglądania filmów na komputerze zostaną one zatrzymane, spróbuj zmienić aplikację do odtwarzania (na przykład Windows Media Player, VLC lub Quicktime).Jeśli filmy zawsze się zatrzymują:- można zmieniać parametry programu- wypróbuj lepszy komputer (niektóre karty graficzne nie mogą odtwarzać 60 obrazów na sekundę)

Efekt ten znika po podłączeniu aparatu do telewizora przez port mini HDMI.

Jak działa tryb time lapse?

TIME LAPSE to technika, która polega na stworzeniu filmu wideo z dużej liczby zdjęć wykonanych w tym samym miejscu i z dokładnym odstępem czasu od kilku sekund do minut.Na przykład, jeśli pomiędzy każdym zdjęciem zostanie ustawiony odstęp czasu 10 sekund, a żywotność baterii będzie wynosić trzy godziny. Możesz zrobić 36-sekundowy film z 30 obrazami na sekundę.

Akumulator

Wydaje mi się, że bateria nagrzewa się w trakcie używania kamery. czy takie zjawisko jest normalne?

Podczas użytkowania bateria nagrzewa się naturalnie. Efekt ten jest podkreślony podczas używania kamery z wodoodporną obudową.W przypadku używania aparatu z wodoodporną obudową, ogrzewanie może podkreślić efekt zamglenia. Zalecamy również użycie 3 wkładek przeciwmgielnych, które należy umieścić wewnątrz obudowy.Akcesoria te są dostępne w sklepie oraz na stronie www.decathlon.pl

Jak naładować kamerę?

Do ładowania kamery lub do przesyłania danych do komputera zalecamy użycie dostarczonego kabla USB.

Inne pytania?

Jak zapobiegać zaparowaniu wewnątrz obudowy szczelnej?

Zaparowanie jest spowodowane różnicą temperatur pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem: jest to normalne zjawisko.Dlatego zalecamy stosowanie 3 wkładek przeciwmgielnych, które należy umieścić wewnątrz pudełka.Akcesoria te są dostępne w linku poniżej

Dlaczego nie mogę znaleźć trybu photo podczas nagrywania filmu?

Tryb zdjęć wideo jest dostępny tylko dla rozdzielczości:- 1080p lub mniej- dla rekordów 30 obrazów na sekundę lub mniej.Wymagany jest szeroki kąt uchwycenia i można włączyć tryb stabilizatora.

Dlaczego nie mogę wyświetlić filmu w trybie pełnoekranowym na telefonie?

Ze względu na płynność i reaktywność, format obrazu z kamery i wideo jest dostępny tylko w trybie portretowym w aplikacji G-EYE Connect. Jednak po przeniesieniu filmu do telefonu, można go oglądać w trybie poziomym.

Co zrobić, jeżeli kamera zawiesiła się?

Aby zresetować kamerę (RESET)Przytrzymać jednocześnie przyciski WIFI i ON/OFF, aż do ponownego uruchomienia kamery.

KAMERA G-EYE 500 (2017)

Chcesz skontaktować się z nami? skorzystaj z formularza kontaktowego

logo-android
logo-ios

Instrukcja obsługi

  • notice-pictogramme

    Zapoznaj się z instrukcją obsługi swojego produktu

Deklaracja zgodności

  • notice-pictogramme

    Zapoznaj się z deklaracją zgodności swojego produktu