TOWN9EFCHLOROPHYLE

REF: 8494834

HULAJNOGA TOWN 9EF CHLOROPHYLL

2020

Stworzyliśmy tę hulajnogę 9EF do codziennego użytku. Spodoba się wszystkim użytkownikom poszukującym kompaktowej i łatwej do składania hulajnogi!

Nasi projektanci ułatwiają Wam życie w mieście. Szybko złożysz hulajnogę, nie schylając się, za pomocą systemu EasyFold i uchwytów EasyHandle.

Poznaj serwis decathlon

CUSTOMER JOURNEY

Pierwsze użycie

Jak złożyć / rozłożyć hulajnogę?

Bez użycia rąk i w sekundę! To jest właśnie koncepcja EASYFOLD. Po prostu stań przed swoją hulajnogą, z deckiem skierowanym prosto przed siebie, i naciśnij pedał: to wszystko, Twój TOWN 9 jest złożony w czasie krótszym niż zajęło Ci przeczytanie tej instrukcji.Równie łatwo złożyć rączki. Naciskasz przyciski, aby złożyć. I rozłożyć w sekundę!

FOLDING
Podwójne zawieszenie dla większego komfortu

Podobnie jak w przypadku poprzednika, Town 9EF jest wyposażony w przednie zawieszenie, ale teraz także w tylne zawieszenie i ogranicznik krawężnika, aby zamortyzować wszystkie nierówności drogi.

CUSHIONING
Czym jest tryb pracy wózka?

Tryb wózka pozwoli Ci ciągnąć hulajnogę dla łatwego i oszczędzającego miejsce transportu. Wystarczy go złożyć i pociągnąć za sobą za kierownicę.

TROLLEY MODE
Jak przechowywać swoją hulajnogę?

Wewnątrz: To najprostsze rozwiązanie, które polega na znalezieniu miejsca (lub zrobieniu go sobie) gdziekolwiek jesteś: w domu, w pracy czy u znajomych. Twoja hulajnoga może być ustawiona pod ścianą, za drzwiami, pod biurkiem lub w schowku (kufer, szafa), co jest jeszcze łatwiejsze, jeśli jest złożona.

W torbie/plecaku: właścicielom modelu składanego znacznie łatwiej jest przechowywać hulajnogę, która traci połowę swojej objętości. Najlepiej więc po złożeniu trzymać ją w zasięgu ręki, w torbie lub pokrowcu, który łatwo przenieść gdziekolwiek.

Na stojaku: podobnie jak podczas jazdy po chodniku: jeśli masz zamiar zaparkować, możesz to zrobić w stylowy i oryginalny sposób! Możesz zamontować hulajnogę na dedykowanym stojaku do przechowywania: na ziemi, z hulajnogą zablokowaną pionowo za koło; lub wysoko, używając uchwytu ściennego, jak w przypadku roweru.

Support
Jak utrzymać moją hulajnogę w dobrym stanie?

Oszczędzaj swoje hamulce

Zbyt mocne używanie hamulca powoduje zużycie tylnego koła, przez co może ono stracić swój okrągły kształt i spłaszczyć się miejscami. Aby tego uniknąć, stawiaj stopę, aby się zatrzymać, kiedy tylko jest to możliwe. W pozostałym czasie delikatnie wciskaj hamulec (hamujesz wolniej, ale oszczędzasz koło).

Unikaj jazdy w wodzie lub na brudnym podłożu

Jeśli jeździsz w wodzie, szybciej zużywasz łożyska wewnątrz kół. Innym problemem jest to, że taśma antypoślizgowa na Twoim decku traci przyczepność i możesz się zachwiać. Rozwiązanie jest proste: jeździć po suchym asfalcie, w miarę możliwości unikać kałuż, piasku czy brudu.

Czyste jest lepsze

Utrzymanie hulajnogi w czystości jest najprostszym i najbardziej efektywnym sposobem jej konserwacji. Proste przetarcie szmatką łożysk i części, które często się brudzą (koła, rączki, taśma antypoślizgowa itp.) jest zawsze mile widziane. Dzięki temu prostemu gestowi można uniknąć gromadzenia się kurzu i ewentualnych problemów z funkcjonowaniem części hulajnogi.

maintenance
Czy hulajnoga oxelo town 9 nadaje się do długich podróży po mieście (od 2 do 5 km)?

Gumowy uchwyt na pokładzie i ultra wygodne ergonomiczne rączki z " podparciem dla dłoni" zapewniają lepszą jakość komfortu poprzez tłumienie drgań drogi.Hulajnoga TOWN 9 dla dorosłych wyposażona jest również w dzwonek do sygnalizacji w mieście. Wreszcie, jej przesunięta kierownica pozwala na lepszą kontrolę trajektorii jazdy.

Czy istnieją jakieś specjalne instrukcje bezpieczeństwa dotyczące użytkowania hulajnogi commute 900?

Większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy użytkowania, dlatego poświęć czas na naukę podstaw, aby opanować prędkość i hamowanie we wszystkich sytuacjach awaryjnych i w każdych warunkach pogodowych (zwłaszcza na mokrej nawierzchni).

HULAJNOGA TOWN 9EF CHLOROPHYLL

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

HULAJNOGA TOWN 9EF CHLOROPHYLL

Instrukcja

Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej