TOWN 7EF NIGHT BLUE

REF: 8494838

Obsługa posprzedażowa hulajnogi Oxelo Town 7 ef night blue - montaż, naprawa, części zamienne

2020

Nasz zespół stworzył tę hulajnogę na regularne przejażdżki na średnich dystansach (od 2 do 5 km). Wzrost użytkownika: od 145 do 195 cm.

Wygodna, z podwójną amortyzacją i hamulcem przy kierownicy. Przemieszczaj się szybciej i dalej niż pieszo.

Pierwsze użycie

Czy hulajnoga oxelo town 7 nadaje się do długich podróży po mieście (od 2 do 5 km)?

Gumowy uchwyt na pokładzie i ultra wygodne ergonomiczne rączki z " podparciem dla dłoni" zapewniają lepszą jakość komfortu poprzez tłumienie drgań drogi.Hulajnoga TOWN 9 dla dorosłych wyposażona jest również w dzwonek do sygnalizacji w mieście. Wreszcie, jej przesunięta kierownica pozwala na lepszą kontrolę trajektorii jazdy.

Jak przechowywać swoją hulajnogę?

Wewnątrz: To najprostsze rozwiązanie, które polega na znalezieniu miejsca (lub zrobieniu go sobie) gdziekolwiek jesteś: w domu, w pracy czy u znajomych. Twoja hulajnoga może być ustawiona pod ścianą, za drzwiami, pod biurkiem lub w schowku (kufer, szafa), co jest jeszcze łatwiejsze, jeśli jest złożona.

W torbie/plecaku: właścicielom modelu składanego znacznie łatwiej jest przechowywać hulajnogę, która traci połowę swojej objętości. Najlepiej więc po złożeniu trzymać ją w zasięgu ręki, w torbie lub pokrowcu, który łatwo przenieść gdziekolwiek.

Na stojaku: podobnie jak podczas jazdy po chodniku: jeśli masz zamiar zaparkować, możesz to zrobić w stylowy i oryginalny sposób! Możesz zamontować hulajnogę na dedykowanym stojaku do przechowywania: na ziemi, z hulajnogą zablokowaną pionowo za koło; lub wysoko, używając uchwytu ściennego, jak w przypadku roweru.

Support
Jak utrzymać moją hulajnogę w dobrym stanie?

Oszczędzaj swoje hamulce

Zbyt mocne używanie hamulca powoduje zużycie tylnego koła, przez co może ono stracić swój okrągły kształt i spłaszczyć się miejscami. Aby tego uniknąć, stawiaj stopę, aby się zatrzymać, kiedy tylko jest to możliwe. W pozostałym czasie delikatnie wciskaj hamulec (hamujesz wolniej, ale oszczędzasz koło).

Unikaj jazdy w wodzie lub na brudnym podłożu

Jeśli jeździsz w wodzie, szybciej zużywasz łożyska wewnątrz kół. Innym problemem jest to, że taśma antypoślizgowa na Twoim decku traci przyczepność i możesz się zachwiać. Rozwiązanie jest proste: jeździć po suchym asfalcie, w miarę możliwości unikać kałuż, piasku czy brudu.

Czyste jest lepsze

Utrzymanie hulajnogi w czystości jest najprostszym i najbardziej efektywnym sposobem jej konserwacji. Proste przetarcie szmatką łożysk i części, które często się brudzą (koła, rączki, taśma antypoślizgowa itp.) jest zawsze mile widziane. Dzięki temu prostemu gestowi można uniknąć gromadzenia się kurzu i ewentualnych problemów z funkcjonowaniem części hulajnogi.

maintenance
Jak złożyć / rozłożyć hulajnogę?

Bez użycia rąk i w sekundę! To jest właśnie koncepcja EASYFOLD. Po prostu stań przed swoją hulajnogą, z deckiem skierowanym prosto przed siebie, i naciśnij pedał: to wszystko, Twój TOWN 7 jest złożony w czasie krótszym niż zajęło Ci przeczytanie tej instrukcji.Równie łatwo złożyć rączki. Naciskasz przyciski, aby złożyć. I rozłożyć w sekundę!

FOLDING
Czy istnieją jakieś specjalne instrukcje bezpieczeństwa dotyczące użytkowania hulajnogi town 7?

Większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy użytkowania, dlatego poświęć czas na naukę podstaw, aby opanować prędkość i hamowanie we wszystkich sytuacjach awaryjnych i w każdych warunkach pogodowych (zwłaszcza na mokrej nawierzchni).

HULAJNOGA TOWN 7EF NIGHT BLUE

Części zamienne do hulajnogi Oxelo Town 7ef

Poszukujesz części zamiennych do hulajnogi Oxelo Town 7 ef Night Blue? Kliknij poniżej i sprawdź specjalnie wyselekcjonowane dedykowane części zamienne do twojej hulajnogi.

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

HULAJNOGA TOWN 7EF NIGHT BLUE

Instrukcja

Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej