TOWN 7EF NIGHT BLUE

Ref: 8494838

Obsługa posprzedażowa hulajnogi Oxelo Town 7 ef night blue - montaż, naprawa, części zamienne

2020

Nasz zespół stworzył tę hulajnogę na regularne przejażdżki na średnich dystansach (od 2 do 5 km). Wzrost użytkownika: od 145 do 195 cm.

Wygodna, z podwójną amortyzacją i hamulcem przy kierownicy. Przemieszczaj się szybciej i dalej niż pieszo.

Poznaj serwis decathlon

CUSTOMER JOURNEY

Pierwsze użycie

Czy hulajnoga oxelo town 7 nadaje się do długich podróży po mieście (od 2 do 5 km)?

Gumowy uchwyt na pokładzie i ultra wygodne ergonomiczne rączki z " podparciem dla dłoni" zapewniają lepszą jakość komfortu poprzez tłumienie drgań drogi.Hulajnoga TOWN 9 dla dorosłych wyposażona jest również w dzwonek do sygnalizacji w mieście. Wreszcie, jej przesunięta kierownica pozwala na lepszą kontrolę trajektorii jazdy.

Jak przechowywać swoją hulajnogę?

Wewnątrz: To najprostsze rozwiązanie, które polega na znalezieniu miejsca (lub zrobieniu go sobie) gdziekolwiek jesteś: w domu, w pracy czy u znajomych. Twoja hulajnoga może być ustawiona pod ścianą, za drzwiami, pod biurkiem lub w schowku (kufer, szafa), co jest jeszcze łatwiejsze, jeśli jest złożona.

W torbie/plecaku: właścicielom modelu składanego znacznie łatwiej jest przechowywać hulajnogę, która traci połowę swojej objętości. Najlepiej więc po złożeniu trzymać ją w zasięgu ręki, w torbie lub pokrowcu, który łatwo przenieść gdziekolwiek.

Na stojaku: podobnie jak podczas jazdy po chodniku: jeśli masz zamiar zaparkować, możesz to zrobić w stylowy i oryginalny sposób! Możesz zamontować hulajnogę na dedykowanym stojaku do przechowywania: na ziemi, z hulajnogą zablokowaną pionowo za koło; lub wysoko, używając uchwytu ściennego, jak w przypadku roweru.

Support
Jak utrzymać moją hulajnogę w dobrym stanie?

Oszczędzaj swoje hamulce

Zbyt mocne używanie hamulca powoduje zużycie tylnego koła, przez co może ono stracić swój okrągły kształt i spłaszczyć się miejscami. Aby tego uniknąć, stawiaj stopę, aby się zatrzymać, kiedy tylko jest to możliwe. W pozostałym czasie delikatnie wciskaj hamulec (hamujesz wolniej, ale oszczędzasz koło).

Unikaj jazdy w wodzie lub na brudnym podłożu

Jeśli jeździsz w wodzie, szybciej zużywasz łożyska wewnątrz kół. Innym problemem jest to, że taśma antypoślizgowa na Twoim decku traci przyczepność i możesz się zachwiać. Rozwiązanie jest proste: jeździć po suchym asfalcie, w miarę możliwości unikać kałuż, piasku czy brudu.

Czyste jest lepsze

Utrzymanie hulajnogi w czystości jest najprostszym i najbardziej efektywnym sposobem jej konserwacji. Proste przetarcie szmatką łożysk i części, które często się brudzą (koła, rączki, taśma antypoślizgowa itp.) jest zawsze mile widziane. Dzięki temu prostemu gestowi można uniknąć gromadzenia się kurzu i ewentualnych problemów z funkcjonowaniem części hulajnogi.

maintenance
Jak złożyć / rozłożyć hulajnogę?

Bez użycia rąk i w sekundę! To jest właśnie koncepcja EASYFOLD. Po prostu stań przed swoją hulajnogą, z deckiem skierowanym prosto przed siebie, i naciśnij pedał: to wszystko, Twój TOWN 7 jest złożony w czasie krótszym niż zajęło Ci przeczytanie tej instrukcji.Równie łatwo złożyć rączki. Naciskasz przyciski, aby złożyć. I rozłożyć w sekundę!

FOLDING
Czy istnieją jakieś specjalne instrukcje bezpieczeństwa dotyczące użytkowania hulajnogi town 7?

Większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy użytkowania, dlatego poświęć czas na naukę podstaw, aby opanować prędkość i hamowanie we wszystkich sytuacjach awaryjnych i w każdych warunkach pogodowych (zwłaszcza na mokrej nawierzchni).

Napraw sam

Wymiana linki hamulca

Wymiana sterów

Wymiana stopki

Wymiana przednego błotnika

Wymiana tylnego zawieszenia

Wymiana systemu EASY HANDLE

HULAJNOGA TOWN 7EF NIGHT BLUE

Części zamienne do hulajnogi Oxelo Town 7ef

Poszukujesz części zamiennych do hulajnogi Oxelo Town 7 ef Night Blue? Kliknij poniżej i sprawdź specjalnie wyselekcjonowane dedykowane części zamienne do twojej hulajnogi.

HULAJNOGA TOWN 7EF NIGHT BLUE

Instrukcja

Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej