PLAY 3 - White/Pink

REF: 8400168

HULAJNOGA PLAY 3 WHITE/PINK

2020

Zaprojektowana tak, aby dzieci w wieku od 4 do 6 lat (od 95cm do 1,15m) mogły bezpiecznie odkrywać hulajnogi. Lekka, bezpieczna i wytrzymała hulajnoga! Idealna do odkrywania i przeżywania pierwszych emocji na 2 kółkach.

Cechy:


EASY TO USE: Prosta i szybka w montażu~Regulowana kierownica~Rączki dostosowane do dziecięcych dłoni.

Twój serwis decathlon

CUSTOMEREXPERIENCE

Pierwsze użycie

Ochrona podczas jazdy na hulajnodze

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

WHAT ARE THE SAFETY INDICATIONS FOR THIS SCOOTER?
Jak dbać o swoją hulajnogę

Zalecamy sprawdzenie stanu swojej hulajnogi przed i po każdym użyciu i upewniając się, że nie ma żadnych nietypowych luzów, pęknięć lub ostrych krawędzi, i sprawdzić wszystkie zaciski. Pamiętaj, że koła i łożyska są częściami eksploatacyjnymi: również sprawdzić i wymienić je, jeśli zajdzie taka potrzeba.

maintenance
Przechowywanie hulajnogi

Wewnątrz pomieszczeń: To najprostsze rozwiązanie, które polega na znalezieniu miejsca (lub zrobieniu miejsca), gdziekolwiek jesteś: w domu, biurze lub u znajomych. Twoja hulajnoga może być oparta o ścianę, schowana za drzwiami lub pod biurkiem, a nawet schowana w schowku (pudełku lub szafie), co jest niezwykle łatwe, ponieważ Twoja hulajnoga jest składana. W torbie/ pokrowcu: Dla posiadaczy modelu składanego bardzo łatwe jest przechowywanie hulajnogi, ponieważ w pozycji złożonej zajmuje ona o połowę mniej miejsca. W tym przypadku można trzymać hulajnogę na wyciągnięcie ręki, składając i przechowując ją w torbie lub pokrowcu, dzięki czemu można ją łatwo przenosić, gdziekolwiek się jedzie. Na stojaku: Tak jak jeździsz po chodniku, zajmuj mniej miejsca w wyjątkowym stylu! Możesz przymocować hulajnogę do dedykowanego stojaka na podłodze, trzymając hulajnogę pionowo za koło, lub wysoko, używając uchwytu ściennego, podobnie jak w przypadku roweru.

Support

Części zamienne

Potrzebujesz wymienić jakiś element, kliknij poniżej

HULAJNOGA PLAY 3 WHITE/PINK: Instrukcja obsługi, naprawa

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

HULAJNOGA PLAY 3 WHITE/PINK

Instrukcja

  • user guide logo

    Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej