MID-9-BLEUE

REF: 8396179

Obsługa posprzedażowa hulajnogi Oxelo Mid 9 - montaż, naprawa, części zamienne

2018

Idealna na krótkie przejażdżki po mieście, hulajnoga MID9 została zaprojektowana, aby zapewnić starszym dzieciom więcej wygody i radości z jazdy.

SZYBCIEJ, DALEJ i WYGODNIEJ - dla dzieci od 9 do 14 lat! Hulajnoga MID9 posiada amortyzator z przodu i duże koła. Dodatkowo: hamulec przy kierownicy, aby lepiej kontrolować prędkość.

Poznaj serwis decathlon

PARCOURSCLIENT

Pierwsze użycie

Ochrona podczas jazdy na hulajnodze

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

QUELLES RÈGLES DE SÉCURITÉ EN TROTTINETTE ?
Jak dbać o swoją hulajnogę

Zalecamy sprawdzenie stanu swojej hulajnogi przed i po każdym użyciu i upewniając się, że nie ma żadnych nietypowych luzów, pęknięć lub ostrych krawędzi, i sprawdzić wszystkie zaciski. Pamiętaj, że koła i łożyska są częściami eksploatacyjnymi: również sprawdzić i wymienić je, jeśli zajdzie taka potrzeba.

LA TROTTINETTE MID 9 CONVIENT-ELLE À LA VILLE ?
Jak dbać o hamulce

Tak jak w przypadku hamulca V-Brake w rowerze, gdy dźwignia hamulca staje się twarda, należy szybko wymienić linkę i pancerz.

entretien

Części zamienne do hulajnogi Oxelo MID 9

Poszukujesz części zamiennych do hulajnogi Oxelo MID 9? Kliknij poniżej i sprawdź specjalnie wyselekcjonowane dedykowane części zamienne do twojej hulajnogi.

HULAJNOGA MIEJSKA DLA DZIECI OXELO MID 9 Z AMORTYZACJĄ: Instrukcja obsługi, naprawa

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

TROTTINETTE OXELO MID 9 BLEUE

Instrukcja

  • logo notice

    Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej