KLICK 500

REF: 8528390

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA OXELO KLICK 500

2021

Strona wspracia posprzedażowego hulajnogi Klick 500, znajdziesz tu instrukcje, części zamienne, nasze porady konserwacji i nasze tutoriale wideo do jej naprawy.

Pierwsze użycie

vidéo présentation

Informacje techniczne

Czym jest system wspomagania oxelo?

Elektryczne wspomaganie OXELO to system, który optymalizuje wykorzystanie akumulatora.

Pomoc zostanie aktywowana, gdy prędkość jazdy będzie wyższa niż 6 km/h.

Pomoc pozwala zachować prędkość, którą nadajesz produktowi.

Na przykład: Gdy rozpędzisz się do 10 km/h, aktywuje się system wspomagania i utrzymuje tę prędkość.

- Jeśli chcesz przyspieszyć, wystarczy, że odepchniesz się, a Twoje wspomaganie utrzyma nową prędkość.

- Jeśli chcesz zwolnić: pociągnij za spust, aby zmniejszyć prędkość lub użyj tylnego hamulca.

Jakie czynniki wpływają na żywotność mojej baterii?

Oxelo przygotowało testy, aby sprawdzić żywotność baterii. Jednakże, w zależności od sposobu użytkowania, pewne parametry mogą wpływać na tę autonomię:

1.      Twoja waga:

Testy przeprowadzono na osobie ważącej 80 kg. Jeśli Twoja waga jest większa, możesz odczuć krótszy czas pracy na baterii. Jeśli waga jest mniejsza, może się okazać, że czas pracy na baterii jest dłuższy niż podany.

2.      Twoja trasa :

Trasa, którą wybierzesz, ma bezpośredni wpływ na Twój zasięg. Rzeczywiście, trasa po nierównej drodze i na zboczu pogorszy Twój zasięg.

3.      Temperatura:

Temperatura zewnętrzna ma wpływ na stan akumulatora.

Na przykład:

- Średnia temperatura brana pod uwagę przez OXELO wynosi 10°C. W tej temperaturze (i w wyższych temperaturach) akumulator pracuje optymalnie.

- W temperaturze 0°C wystąpi utrata autonomii o około 10%.

Dlatego też OXELO zaleca przechowywanie produktu w miejscu o umiarkowanej temperaturze. W zimie unikaj przechowywania produktów w bagażniku samochodu lub w garażu w nocy.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Jak przechowywać hulajnogę?

Wewnątrz: To najprostsze rozwiązanie, które polega na znalezieniu miejsca (lub zrobieniu go sobie) gdziekolwiek jesteś: w domu, w pracy lub u przyjaciół. Hulajnoga może być umieszczona przy ścianie, za drzwiami, pod biurkiem lub w schowku (bagażnik, szafa), co jest jeszcze łatwiejsze, jeśli jest składana.

W torbie / pokrowcu: Dla właścicieli modelu składanego, jest znacznie łatwiejsze do przechowywania skutera, który traci połowę swojej objętości. Dlatego po złożeniu najlepiej trzymać go w zasięgu ręki, w torbie lub pokrowcu, który można łatwo przenosić.

Na stojaku: Tak jak w przypadku jazdy po chodniku: jeśli masz zamiar zajmować miejsce, możesz to zrobić w stylowy i oryginalny sposób! Możesz zamontować hulajnogę na dedykowanym stojaku do przechowywania: na ziemi, z hulajnogą zablokowaną pionowo za koło; lub wysoko, używając uchwytu ściennego, jak w przypadku roweru.

support
TROTTINETTE OXELO KLICK 500

Instrukcja obsługi

  • TROTTINETTE OXELO KLICK 500

    Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej