PLAY 5 VIOLETTE

REF: 8376493, 8376494

Obsługa posprzedażowa hulajnogi Oxelo Play 5 - montaż, naprawa, części zamienne

2018

Stworzyliśmy tę hulajnogę do nauki utrzymania równowagi na 2 kółkach, dla małych dzieci od 95 cm do 130 cm wzrostu.

Z hamulcem na kierownicy jazda jest jeszcze prostsza! Większy komfort jazdy dla dzieci od 4 do 6 lat, dzięki lepszej kontroli szybkości, bez utraty równowagi przy zwalnianiu.

Poznaj serwis decathlon

PARCOURSCLIENT

Pierwsze użycie

Ochrona podczas jazdy na hulajnodze

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

COMMENT UTILISER MA TROTTINETTE EN TOUTE SÉCURITÉ ?
Jak dbać o swoją hulajnogę

Zalecamy sprawdzenie stanu swojej hulajnogi przed i po każdym użyciu i upewniając się, że nie ma żadnych nietypowych luzów, pęknięć lub ostrych krawędzi, i sprawdzić wszystkie zaciski. Pamiętaj, że koła i łożyska są częściami eksploatacyjnymi: również sprawdzić i wymienić je, jeśli zajdzie taka potrzeba.

support
Jak dbać o hamulce

Tak jak w przypadku hamulca V-Brake w rowerze, gdy dźwignia hamulca staje się twarda, należy szybko wymienić linkę i pancerz.

entretenir

Części zamienne do hulajnogi Oxelo Play 5

Poszukujesz części zamiennych do hulajnogi Oxelo Play 5? Kliknij poniżej i sprawdź specjalnie wyselekcjonowane dedykowane części zamienne do twojej hulajnogi.

Hulajnoga dla dzieci Oxelo Play 5

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

Hulajnoga dla dzieci Oxelo Play 5

Instrukcja

  • Hulajnoga dla dzieci Oxelo Play 5

    Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej