MID-7-NOIRE-BLEUE

REF: 8401845

Obsługa posprzedażowa hulajnogi Oxelo Town 7 czarno niebieskiej - montaż, naprawa, części zamienne

2018

Stworzyliśmy tę hulajnogę, by umożliwić nastolatkom (125 do 175 cm) jazdę po mieście na krótkich dystansach (2 km) i przejażdżki.

Przemieszczaj się 2 razy szybciej i 2 razy dalej niż pieszo! Kompaktowa i lekka hulajnoga na dużych kołach. Idealna na przejażdżki i do przemieszczania się dla dzieci od 9 do 14 lat!

Poznaj serwis decathlon

PARCOURSCLIENT

Pierwsze użycie

Ochrona podczas jazdy na hulajnodze

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

QUELLES RÈGLES DE SÉCURITÉ POUR UTILISER LA TROTTINETTE MID 7 ?
Jak dbać o swoją hulajnogę

Zalecamy sprawdzenie stanu swojej hulajnogi przed i po każdym użyciu i upewniając się, że nie ma żadnych nietypowych luzów, pęknięć lub ostrych krawędzi, i sprawdzić wszystkie zaciski. Pamiętaj, że koła i łożyska są częściami eksploatacyjnymi: również sprawdzić i wymienić je, jeśli zajdzie taka potrzeba.

entretien
Jak dbać o hamulce

Tak jak w przypadku hamulca V-Brake w rowerze, gdy dźwignia hamulca staje się twarda, należy szybko wymienić linkę i pancerz.

utilisateur

Części zamienne do hulajnogi Oxelo Town 7

Poszukujesz części zamiennych do hulajnogi Oxelo Town 7? Kliknij poniżej i sprawdź specjalnie wyselekcjonowane dedykowane części zamienne do twojej hulajnogi.

HULAJNOGA DLA DZIECI OXELO MID 7: Instrukcja obsługi, naprawa

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

HULAJNOGA DLA DZIECI OXELO MID 7

Instrukcja

  • logo notice

    Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej