MID 1 ROT

Ref: 8352913

HULAJNOGA DLA DZIECI OXELO MID 1

2020

Stworzyliśmy tę hulajnogę dla dzieci o wzroście od 1,10 do 1,50 m, do regularnej jazdy i jeszcze lepszej zabawy - idealnie rozwija wyobraźnię!

Solidna, zwrotna i szybka dzięki kółkom 120 mm. Hulajnoga MID1, idealna dla dzieci od 6 do 9 lat. O doskonałej relacji jakości do ceny, zapewnia maksimum przyjemności z zabawy!

Pierwsze użycie

Ochrona podczas jazdy na hulajnodze

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

SICHERHEITSHINWEISE
Jak dbać o swoją hulajnogę

Zalecamy sprawdzenie stanu swojej hulajnogi przed i po każdym użyciu i upewniając się, że nie ma żadnych nietypowych luzów, pęknięć lub ostrych krawędzi, i sprawdzić wszystkie zaciski. Pamiętaj, że koła i łożyska są częściami eksploatacyjnymi: również sprawdzić i wymienić je, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wartung
Jak dbać o hamulce

Tak jak w przypadku hamulca V-Brake w rowerze, gdy dźwignia hamulca staje się twarda, należy szybko wymienić linkę i pancerz.

Halterung
Hulajnoga dla dzieci Oxelo MID 1: Instrukcja obsługi, naprawa

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

Hulajnoga dla dzieci Oxelo MID 1

Instrukcja

  • Logo Bedienungsanleitung

    Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej