p1750044

Obsługa posprzedażowa tablic do rzutek Dart - Decathlon Support

Wybierz model swojej tarczy do gry w rzutki i znajdź wszystkie informacje o tym produkcie. Ustawienia, konserwacja, naprawy, akcesoria i części zamienne kompatybilne z Twoją tarczą do gry w rzutki!

Wybierz swój sprzęt do Darta

ED900preview

TARCZA DO DARTA ELEKTRONICZNA Z Bluetooth ED 900: Instrukcja obsługi, naprawa

Dla rozgrywających turnieje oraz dla wszystkich graczy potrzebujących tarczy do łatwej gry, z Bluetooth, w regulaminowym rozmiarze i umożliwiającej grę online. Potrzebujesz elektronicznej tarczy, która wyświetla wyniki gry na tablecie lub smartfonie? Tarcza ED 900 pozwala zdalnie rywalizować ze znajomymi dzięki grze sieciowej!

Cible de fléchettes électronique ED520

ELEKTRONICZNA TARCZA DO GRY W DARTA ED520: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowana dla średnio zaawansowanego gracza w darta potrzebującego łatwej i interaktywnej tarczy elektronicznej z drzwiczkami. Potrzebujesz tarczy, która liczy punkty za Ciebie i jest zasilana przez gniazdko elektryczne? Tarcza ED 520 z 4 ekranami będzie idealna. Koniec dyskusji, czas się skoncentrować na grze!

Cible de fléchettes électronique ED310

Elektroniczna tarcza do gry w darta Canaveral ED310: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowana dla początkującego gracza w darta potrzebującego łatwej i interaktywnej tarczy elektronicznej z drzwiczkami. Potrzebujesz tarczy, która łatwo wpasuje się w domowy wystrój? Tarcza ED 310 posiada zamykane drzwiczki, w których można schować lotki po zakończeniu gry.

Cible de fléchettes électronique ED110

Elektroniczna tarcza do gry w darta Canaveral ED110: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowana dla początkującego gracza w darta potrzebującego łatwej i interaktywnej tarczy elektronicznej. Potrzebujesz tarczy, która będzie liczyć punkty za Ciebie? Tarcza ED 110 z 20 grami pozwoli Ci ciekawie spędzić czas z przyjaciółmi.